Wczytuję dane...
Prawo do odstąpienia od umowy

W związku z uprawnieniem wynikającym z art. 27 Ustawy o prawach konsumenta, mają Państwo prawo odstąpić od umowy w postaci zakupu towaru, bez podania przyczyny.

W tym celu należy pobrać ten formularz. wydrukować go, wypełnić odpowiednimi danymi i przesłać skan na adres email: dreamtextil@dreamnails.pl. W celu ustalenia dalej ścieżki odstąpienia od umowy skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

Jeśli jednak chęć odstąpienia od umowy wynika z wady towaru, koniecznie napisz do nas email. Potraktujemy Twoją sprawę priorytetowo.

Gdyby jednak Państwo byli bardzo niezadowoleni z naszych usług to pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.