Wczytuję dane...
Koszty wysyłki

Koszt wysyłki:

Koszt wysyłki to 16,99 zł brutto.

Czasem jednak jest tak, że zamawiany towar znajduję się w naszych różnych magazynach i wtedy przesyłka mnoży się przez wielokrotność dostaw (dokładną informacje widzą Państwo w koszyku po dodaniu produktów).

Odbiór osobisty:

Istnieje możliwość odbioru osobistego, ale w Warszawie znajduje się nasza siedziba, a magazyny są gdzie indziej w związku z czym musimy towar zamówić do siedzimy po czym będą go mogli Państwo odebrać. W celu pytania o odbiór osobisty proszę wysyłać maila na adres dreamtextil@dreamnails.pl.

Płatność:

Jako sklep nowoczesny prowadzimy sprzedaż bezgotówkową, co znaczy, że nie ma możliwości zapłaty za towar gotówką przy odbiorze, Wszystkie zamówienia realizujemy po przedpłacie.

Opłata manipulacyjna:

Wybierając płatność DotPay lub PayPal do zamówienia doliczana jest opłata manipulacyjna, gdyż wcześniej wspomniane podmioty pobierają opłatę za wykonanie transakcji. Niestety przy tak atrakcyjnej cenie produktów nie jesteśmy w stanie na ten moment obniżyć lub uniknąć tej opłaty.

Najtańszą, a jednocześnie równie szybką opcją jest wykonanie przelewu na konto i wysłanie nam potwierdzenia na adres email. Wtedy niezwłocznie zrealizujemy Twoje zamówienie.